Stykowka 001

OFERTA – ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW

Wykonuję zdjęcia do dokumentów: dowodu osobistego (w tym dowodu osobistego dziecka), prawa jazdy, paszportu (w tym paszportu dziecka), wizy, legitymacji szkolnej, legitymacji studenckiej oraz legitymacji służbowej, legitymacji służby więziennej a także dyplomu, CV oraz wielu innych. Zdjęcia do dokumentów wykonane w studio Photo Design w Gostyniu są biometryczne czyli zgodne z obowiązującym prawem.

Zdjęcia do dokumentów wykonywane są na miejscu, po wcześniejszym uzgodnieniu lub rezerwacji terminu. Czas wykonania i odbioru w zależności od specyfikacji od 30 do 60 min. W razie potrzeby, wykonaną fotografię mogę dołączyć w formie elektronicznej na DVD lub wysłać mailem.

Oferta zdjęć do dokumentów zawiera:
– ustawienie modela
– wykonanie serii zdjęć i wybranie jednego do dalszej obróbki
– naturalny retusz
– druk i cięcie, komplet 4szt. – wersja elektroniczna na płycie DVD lub innym nośniku – dodatkowo płatna 25 zł

  • Weryfikacja, norma – Korzystając z szablonu, specjalistycznego oprogramowania oraz odpowiednich narzędzi, każde wykonane zlecenie jest przeze mnie zweryfikowane od początku do końca. Dzięki temu mam pewność, że wykonana przeze mnie fotografia będzie przyjęta przez urząd i instytucję.
  • Naturalny retusz – Cały proces przygotowania począwszy od wykonania zdjęć, post produkcję i druk odbywa się w moim studio w Gostyniu. Po przeprowadzeniu naturalnego retuszu, usunięciu niedoskonałości cery, zdjęcia są drukowane na miejscu na papierze o wysokiej rozdzielczości a następnie przycinane do odpowiedniego formatu. Retusz zdjęć wykonywany jest bardzo subtelnie i nie wpływa destrukcyjnie na charakter osoby pozującej, dzięki czemu twarz wygląda korzystnie i naturalnie.
  • Profesjonalny sprzęt i doświadczenie – Fotografie wykonuję na profesjonalnym sprzęcie, z wykorzystaniem ostrych tele-obiektywów oraz odpowiednio rozstawionych lamp studyjnych o dużej mocy, co gwarantuje równomierne oświetlenie osoby i przestrzeni, a co za tym idzie uzyskanie wyśmienitego efektu i kontrastu . Dodając do tego wieloletnie doświadczenie staram się sprawić, że każda osoba wygląda na zdjęciach korzystnie i przyjemnie dla oka.
11 foto dokumenty 2023

Podobne wpisy