foto art gostyn Franek hania 1

OFERTA – FOTOGRAFIA FINE-ART

Oferta kierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy pragną otrzymać zdjęcia kreatywne, wyróżniające się, poddane bardzo starannej obróbce. Tego rodzaju fotografie uzyskiwane są poprzez montaż przynajmniej trzech kadrów (HDR), gruntowny retusz skóry (Frequency Separation) na poziomie poszczególnych pikseli z dodaniem filtrów podkreślających emocje oraz dynamikę kontrastu i kompozycji. W pakiecie znajdą się przynajmniej trzy zdjęcia artystyczne, pozostałe będą wyretuszowane artystycznie z dodatkiem tych samych filtrów, lecz nie będą retuszowane na poziomie pikseli.

Przed każdą sesją dokładnie konsultuję z klientem stylistykę ubioru i rekwizytów a także miejsce w plenerze lub scenę w studio. Efekt końcowy zdjęć zależny jest od oczekiwań klienta i czasu, który jest potrzebny do zrealizowania tematu.

Trzy kreatywne pakiety do wyboru:

Standard – 600 zł
– 5 zdjęć w wersji elektronicznej
– 1 zdjęcie na płótnie bawełnianym 40×50 cm
– pudełeczko drewniane na zdjęcia z płytą DVD i oprawą graficzną
Czas sesji: 2 godziny.
Dodatkowe zdjęcie – 120zł

Premium – 990 zł
– 10 zdjęć w wersji elektronicznej
– 1 zdjęcie na płótnie bawełnianym 50×60 cm
– pudełeczko drewniane na zdjęcia z płytą DVD i oprawą graficzną
Czas sesji: 2 godziny.
Dodatkowe zdjęcie – 100zł

Pakiet oszczędny – 200 zł

Pakiet oszczędny polecam osobom zainteresowanym wykonaniem jednego portretu w stylu FINE-ART. Pakiet obejmuje jedno ujęcie wydrukowane na płótnie bawełnianym o formacie 50×60 cm oraz to samo zdjęcie w wersji elektronicznej na płycie DVD. Koszt- 150 zł za jedno ujęcie. Cena dodatkowego ujęcia wykonana w tej samej technice to 150 zł.

Podobne wpisy