f foto ksiazka slubna ania 11 1

GRAFIKA – ALBUMY, FOTOKSIĄŻKI

Albumy i foto-książki to eleganckie produkty do oprawy zdjęć w nowoczesnej formie, gdzie mogą być naświetlane na rozkładówkach, które podkleja się do sztywnej przekładki, a strony otwierają się na płasko lub drukowane obustronnie na miękkim i cienkim papierze. Niezależnie od tego jaką formę wykonania wybierzesz, produkty są zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal dlatego godne są profesjonalistów. Występują w wielu formatach w ciekawych stylach, zdobionych dodatkami oraz okienkami. Zamówiony album ślubny, dziecięcy, rodzinny czy komunijny pozwoli Ci oprawić Twoje kadry w eleganckiej postaci.

Albumy mają sztywne karty (strony) o gramaturze 800g/m2, ponieważ zdjęcia są tu naklejone do przekładek. Albumy mogą mieć od 10 do 40 rozkładówek i są wykonywane w ponad 10-ciu formatach. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie dopasowanie formatu, materiału, koloru i dodatków. Wszystko po to, żeby produkt, w którym umieścisz swoje zdjęcia idealnie pasował do okazji czy stylu zdjęć. Duży wybór możliwości personalizacji oraz szeroki wachlarz tkanin i ekoskór pozwoli Ci na nieskończoną liczbę kombinacji.

 

Foto-książki są odpowiednie dla różnego rodzaju fotografii: ślubnej, portretowej, modowej, dziecięcej czy szkolnej. Charakterystyczne są dla nich miękkie, drukowane dwustronnie strony dostępne w różnych stylach. Umiejętnie zaprojektowane gwarantują profesjonalny, fotograficzny efekt.